Föremål som liknar akvarell Harald Lindberg

  • Träfflista
  • 6075 Akvarell
    Såld: 300 kr

    Såldes den 21 mars 2022
  • 3230 Akvarell
    Såld: 450 kr

    Såldes den 22 februari 2021
  • 7183 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 13 juli 2020
  • 7281 Akvarell
    Såld: 500 kr

    Såldes den 4 maj 2020
  • 8579 Akvarell
    Harald Lindberg (1901-1976), Tillinge, 1960, 20x28
    Såld: 700 kr

    Såldes den 15 februari 2016
  • 2479 Akvarell
    Harald Lindberg (1901-1976), Båt, signerad, 26x22
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 11 januari 2016
  • 3093 Akvarell
    Harald Lindberg (1901-1976), motivets mått: 35x20
    Såld: 100 kr

    Såldes den 3 september 2012
  • 7041 Akvarell
    Harald Lindberg (1901-1976), Från Skagen 1957, 21x28
    Såld: 800 kr

    Såldes den 2 april 2012
  • 6193 Akvarell
    Såld: 650 kr

    Såldes den 14 november 2011